A Pénzügyi és Ügyrendi Bizottság júniusi munkarendje szerint tartotta soros ülését, ahol több fontos napirendi pontot is megtárgyaltak a tagok. Szóba kerültek a közterületi illemhelyek kialakítására vonatkozó elképzelések, emellett a bizottság áttekintette az Ürge-hegyi Pátria pince jövőbeni hasznosításának lehetőségeit is.
Részletes napirendi pontok ITT.