Jelzőlámpa a 1-es főúton: hogy állunk?

Az önkormányzat megkereste az MKIF Zrt.-t a Szent József utca – 1-es főút jelzőlámpájának beüzemelése ügyében.

Megérkezett a válasz: az 1-es főút és a pátyi Szent József utca kereszteződésében a jelzőlámpa kiépítése és kábelezése elkészült, ez adja az áramellátást. A működéshez már csak egy lépés hiányzik – a Prologis Park Budapest M1-nek a megállapodás szerint be kell kötnie a lámpát a saját hálózatába.

Az önkormányzat a Prologis Park Budapest M1-et is megkereste ezzel kapcsolatban. Amint válasz érkezik, azonnal megírjuk nektek.